niedziela, 2 kwietnia 2017

Prezent dla dziewczyny na rocznicę

Kobiety zwykle mają duże wymagania co do tej okazji, oczekują czegoś specjalnego, osobistego – na pewno marzą o czymś więcej niż kwiaty. A jeśli kwiaty to dostarczone przez kuriera z bilecikiem – musi być filmowo. Skoro już wiemy, że najlepiej wziąć dzień wolny – ugotować 3-daniową kolację, zaopatrzyć się w kwiaty i wystroić się specjalnie dla Niej – możemy przejść do prezentu. Prezent z okazji rocznicy powinien być klasyczny, podkreślać kobiecość, ale jednocześnie nie może być uniwersalny, musi być kupiony z myślą o tej jedynej. Na co warto postawić?

1. Calvin Klein Euphoria Sprawdź cenę
2. Zegarek Fossil ES2830 Sprawdź cenę
3. Balenciaga Florabotanica Sprawdź cenę
4. NOWE! SWAROVSKI piękne kolczyki EMERALD Sprawdź cenę

Lista klasyków nie jest długa, przede wszystkim perfumy i biżuteria. Kupując perfumy można postawić na ulubioną markę dziewczyny, albo postarać się wybrać coś samodzielnie – najlepiej wtedy próbować kupić zapach o zbliżonym bukiecie do tego który aktualnie jest w użyciu, jeśli zadanie wydaje się trudne – można skorzystać z pomocy doradcy w perfumerii.

Druga kategoria, czyli biżuteria – wydaje się łatwe, a jednak wcale nie jest. Pierwsza zasada – nie kupujemy bransoletek kobietom, które ich nie noszą, nie kupujemy naszyjników, jeśli nigdy nic na szyi kobiety nie wisiało; podobnie z broszkami, kolczykami, pierścionkami. Lepiej unikać również przedmiotów zbyt błyszczących, z dużą ilością ozdób – lepiej mniej niż więcej.

Innymi prezentami, które na pewno zdadzą egzamin są wszelkie rzeczy, które będziecie robić razem – weekend w Spa, kolacja w ekskluzywnej restauracji, wakacje, różnego rodzaju koncerty, spektakle, ale także warsztaty, kursy. Oferta jest ogromna aktualnie, na pewno uda znaleźć się coś interesującego dla obojga.

Z jednej strony więc można postawić na wspólne wspomnienia, np. z romantycznego wyjazdu do Paryża, z drugiej strony sprawdzi się coś czego można często używać, np. biżuteria i co będzie przypominało o ukochanym a jednocześnie będzie ozdobą. Prezent na rocznicę jest jednym z najtrudniejszych prezentów, ponieważ powinien dotyczyć dwóch osób.

1 komentarz:

  1. Witam , moim zdaniem wspaniałym prezentem na rocznicę dla dziewczyny jest biżuteria i to nie byle jaka , tylko wyjątkowa ;) Ja bym stawiała na coś oryginalnego np : http://www.kuzniasrebra.pl/Zawieszki/Zawieszka_srebrna_33mm_Druza_5g_21322.html prezent niedrogi i efektowny ;)

    OdpowiedzUsuń